294 відгуків
ООО «АГРО-ПРОМ»
+380 (67) 569-53-53
+380 (50) 146-76-48

Комплекти переобладнання тракторів

Комплекти переобладнання тракторів ЮМЗ/МТЗ
Спецтехніка — ключовий елемент ведення агробізнесу та приватного фермерства в сільській місцевості. Для оранки грунту, перевезення вантажів на ближні і дальні відстані використовуються трактори. Марка ЮМЗ і МТЗ визнані кращими в плані стійкості до регулярних навантажень, завдяки комплектації високоякісними запчастинами. З часом навіть найбільш стійка до підвищеної експлуатації техніка піддається зносу. Потрібна заміна комплектуючих, масла, комплексна діагностика систем на наявність дефектів.
Модернізація тракторів — вигідну і ефективне рішення, яке покликане зберегти робочі характеристики спецтехніки та продовжити корисний термін служби агрегату. Незалежно від року випуску, фахівці рекомендують проводити регулярне технічне обстеження автотранспорту. Регулярні вантажні перевезення провокують виснаження деталей, електроприладів, а також погіршують зовнішній стан транспортного засобу. Інтернет-магазин Агро-Пром пропонує широкий вибір комплектуючих для переобладнання трактора ЮМЗ і МТЗ.
Технологія переобладнання тракторів ЮМЗ/МТЗ
Комплекти переобладнання трактора ЮМЗ/МТЗ складаються з наступних елементів:
Комплект установки двигуна Д-240 на ЮМЗ.
Переобладнання під стартер ЮМЗ Д-65.
Перехідник під стартер ЮМЗ.
Комплект переобладнання ЮМЗ, Д-65 під турбіну.
Насос дозатор ЮМЗ 6. Комплект переобладнання ЮМЗ під Дозатор. ГОРУ на трактор ЮМЗ.
Комплект переобладнання МТЗ Д-240 під турбіну.
Всі представлені комплекти відповідають оригінальним якістю від офіційного заводу-виробника. Комплектуючі призначені для технічного обслуговування спецтехніки марок ЮМЗ і МТЗ. Наша компанія веде постійне поповнення каталогу, тому необхідна запчастину або витратний матеріал в обов'язковому порядку буде в наявності.
Чому нас обирають власники бізнесу і приватні користувачі ЮМЗ/МТЗ
Комплекти для переобладнання сільгосптехніки — раціональне рішення для тих власників, хто прагне скоротити витрати на придбання нової техніки.
Гарантія якісного ремонту на довгостроковій перспективі. Придбання фірмових деталей убезпечить вас від позапланового ремонту і погіршення функціональних характеристик транспортного засобу.
Прийнятна вартість на понад 100 найменувань деталей та комплектуючих. Купівля онлайн — економія більше 30-50% вашого бюджету.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner