294 відгуків
ООО «АГРО-ПРОМ»
+380 (67) 569-53-53
+380 (50) 146-76-48

Запчастини на 80 ЮМЗ

Каталог запчастин ЮМЗ-80
Наш інтернет-магазин пропонує розширений каталог деталей для трактора ЮМЗ:
Запчастини на трактор ЮМЗ-8040. Для ремонту може знадобитися вал відбору потужності, ведуча шестерня, блокувальний валик КПП і безпосередньо сама КПП, обойма підшипника. Окремої уваги заслуговують витратні матеріали, які обов'язково повинні бути в наявності для технічного обслуговування спецтехніки, а саме картер маховика, оборочный вал, вилка включення і перемикання, ведена шестерня, шлицевая шайба та інші.
Запчастини на ЮМЗ-8240. Найбільш затребуваними серед власників даних тракторів є: двигун система харчування система випуску газів система охолодження, зчеплення, коробка відбору потужності.
Запчастини на ЮМЗ-8070: коробка передач, роздавальна коробка, вал карданний, міст передній, задній, проміжний, зчіпний пристрій, рама, підвіска, колеса, гальмівна система. Після кількох років активної експлуатації сільськогосподарської техніки проводиться ремонт електрообладнання. Прилади та датчики підлягають вимірі, так як саме від них залежить якість робочих процесів.
Де застосовуються трактори ЮМЗ-80
Спецтехніка від Південного Машинобудівного Заводу відрізняється високою прохідністю, ремонтопридатністю і великим потенціалом потужності. Трактори масово випускаються ще з 1970-х років і до сьогодні не втрачають актуальності для:
Виконання сільськогосподарських робіт: обробка ґрунту, оранка грунту, перевезення сіна, зерна і т. д.
Комунальні роботи. Спільно з навісним обладнанням техніка несе користь в ремонтних роботах загального призначення.
Наявність навісу дозволяє перевозити обладнання до 5-6 тонн.
Будівельні роботи. Транспортування сипучих, будівельних матеріалів, будівельного сміття.
Транспортний засіб. Базова функція трактора в сільській місцевості на важкодоступних ділянках шляху.
Робочі характеристики тракторів сімейства ЮМЗ
Крім моделей ЮМЗ-8070, ЮМЗ-8280 в сімейство ЮМЗ також входять трактори ЮМЗ-6 в різних модифікаціях. Комплектуючі до даних тракторів ви також знайдете в нашому каталозі. До ряду переваг таких машин відносять:
Двигун оснащений механізмом екстреної зупинки.
Сучасна паливна апаратура з мінімальною витратою палива при досить високій потужності двигуна.
Комфорт водія і пасажира. Кабіна оснащена комфортним сидінням і жорсткими стінами з ущільненням. Техніка адаптована до пересування за будь-яких кліматичних умовах навіть при температурі до -30 градусів Цельсія.
Ремонтопридатність систем трактора. Порівняно з деякими зарубіжними брендами сільгосптехніки, ЮМЗ володіє широким технічним потенціалом і вимагає мінімальних вкладень у технічне оснащення.
Жорстка підвіска і масивний протектор коліс гарантують високу прохідність на грунті і бездоріжжя. При цьому, передній і задній хід відрізняється достатньою маневреністю.
Інтернет-магазин Агро Пром — ваш персональний помічник у виборі оригінальних комплектуючих до тракторів ЮМЗ.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner