294 відгуків
ООО «АГРО-ПРОМ»
+380 (67) 569-53-53
+380 (50) 146-76-48

Коробка перемикання передач ЮМЗ

Запчастини до коробки перемикання передач ЮМЗ
Трактори ЮМЗ активно застосовуються в сільському господарстві і промисловості. Високі показники надійності, міцності і довговічності роблять їх універсальними для реалізації робіт різної складності. Коробка перемикання передач трактора ЮМЗ оснащена рухомими шестернями і п'ятиступінчастою структурою. Деякі трактори можуть додатково оснащуватися редуктором, який виконує подвоєння кількості передач.
Інтернет-магазин Агро-Пром пропонує вам каталог фірмових деталей на КПП трактора ЮМЗ. З часом техніка підлягає технічному обслуговуванню, тому вибір оригінальних комплектуючих — застава довговічної роботи та безпеки водія і пасажира.
Каталог деталей КПП на трактора ЮМЗ включає:
Вторинний вал
Шестерню
Упорну шайбу
Вилка включення і вилка прямої передачі
Колонка перемикання передач
Стопорне кільце
При виявленні будь-якої несправності рекомендується провести обслуговування системи. Перед початком роботи необхідно розібрати корпус КММ для виявлення тріщин, ушкоджень, інших факторів зносу. Незважаючи на якісну комплектацію і довговічність, найбільшої шкоди отримує вал редуктора, зубчаста муфта, вилка і колонка перемикання передач. Ми пропонуємо вам придбати запчастини і витратні матеріали для своєчасного обслуговування трактора ЮМЗ.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner